درباره پراجیس

شرکت طرح راهبردی فرایند (به اختصار پراجیس) در سال ۱۳۹۲ در شهر بندرانزلی به منظور بهینه سازی سیستم های تولیدی و خدماتی در محل ساختمان مرکز واحدهای فناور بندرانزلی (تحت پوشش پارک علم و فناوری گیلان) تاسیس شد و در همان سال موفق شد ۷ پروژه بهینه سازی را با موفقیت اجرا نماید. علت استقرار شرکت در شهر بندرانزلی این است که این شهر به عنوان یک منطقه تجاری، اقتصادی،دارای پتانسیل بالا و مورد حمایت سازمان مناطق آزاد کشور است.

شرکت طرح راهبردی فرایند (پراجیس) با بهره گیری از افراد متخصص و خبره، توانسته است یک تیم کاری چند تخصصی حرفه ای در زمینه ارزیابی سیستم ها و ارائه روش های بهبود سیستم ایجاد نماید. هدف میان مدت شرکت، گسترش دانش بهینه سازی و همچنین طراحی و ساخت نرم افزار های بهینه سازی به زبان فارسی می باشد. زمینه های فعالیت شرکت شامل آموزش،ارائه فرمول های ساخت، افزایش بهره وری، بهینه سازی طراحی قطعات، بهینه سازی روش تولید محصول، اتوماسیون تولید در کارخانه، اتوماسیون پرورش و مشاوره به صاحبان صنایع در احداث واحدهای تولیدی جدید می باشد.

 

ساختمان مرکز رشد واحد های فناور بندرانزلی

 

سیاست های ما در رابطه با حفظ اطلاعات پروژه:

شرکت طرح راهبردی فرآیند نسبت به امنیت اطلاعات دریافتی از مشتریان خود بسیار حساس و محتاط است. ما نگرانی شما در مورد حریم شخصی و امنیت اطلاعاتتان را درک می کنیم. ازاین رو به شما اطمینان می دهیم که اطلاعات پروژه تان کاملاً محرمانه نزد ما باقی خواهد ماند و در صورت نیاز ،شرکت می تواند طی قراردادی امنیت اطلاعات شما را تضمین نماید و فقط در صورتی که مایل باشید می توانیم اطلاعات کلی پروژه ی پایان یافته ی شما ، مانند هدف پروژه و نتایج را در بخش پروژه های انجام شده به نمایش بگذاریم.

 

ما چه اطلاعاتی را از شما دریافت می کنیم؟

اطلاعاتی که ما از شما می خواهیم صرفاً جهت حل مشکل شما می باشد و هیچ گونه اطلاعات اضافی از جانب ما دریافت نمی گردد . اما در بعضی موارد ممکن است اطلاعاتی که شما به ما ارائه می دهید جزء اطلاعات استراتژیک شرکت شما محسوب شوند که در این هنگام ما در یکی از بندهای قرارداد همکاری با بیان تعهدات لازم در این خصوص به شما اطمینان خاطر می دهیم .

به اعتقاد ما، حفاظت بیشتر از حقوق مشتریان باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در پروژه های بعدی می گردد.

 

نشانی: گیلان، بندرانزلی، خیابان ساحل قو، نبش شریعتی یکم،ساختمان مرکز واحد های فناور بندرانزلی، طبقه سوم، واحد ۲۱۸ – شرکت طرح راهبردی فرایند

تلفن تماس: ۳۰۰۳ ۴۳۴۴ (۰۱۳)

تیم پراجیس

امیر نبی زاده

 

محسن همام

 

احسان الهیاری

 

حسام محمدی

 

  • اشتراک گذاری:

کارشناسان پراجیس پاسخگوی شما هستند

3003 4344 - 013
09305221191